site
stats

Wyjątkowe wrażenia, wirtualnego świata

STREAMING 360° OFERTA

Oferujemy pełną obsługę live streamingu.

live streaming360

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA STREAM 360°

Tak, to my zapewnimy Ci pełną i bardzo profesjonalną obsługę streaming 360°!
Wystarczy, że na miejscu eventu będzie dostępny szybki internet, resztą my się zajmiemy.

ŚWIETNA JAKOŚĆ 4K

Streaming 360, może być realizowany w różnych jakościach obrazu. Obecnie najbardziej popularne platformy takie jak np. YouTube, realizują transmisje w jakości 4K. Nasz sprzęt może realizować transmisję live w następujących jakościach obrazu:

  • Najwyższa jakość 4K
  • Najbardziej popularna HD
  • Typowa na Facebook 720p
streaming360 record button

RÓWNOCZESNE NAGRYWANIE

Transmitowane wydarzenie, może być równocześnie zapisywane. Zapis odbywa się zarówno na platformie na jakiej odbywa się stream360, ale także nasza kamera może dokonać rejestracji w jakości w jakiej pracuje. Najczęściej jest to 4K

STREAM 360 SOCIAL MEDIA

Streaming 360 może odbywać się na najbardziej popularne platformy social media. Obecnie stream w jakości 4K możliwy jest na YouTube, a w jakości 720p na Facebook. Równocześnie system nasz pozwala na streaming 360 na serwery Wowza.

streaming 360 Youtube/facebook

AUTOMATYCZNA SYNCHRONIZACJA KAMER

To co wpływa na jakość obrazu to przede wszystkim jego synchronizacja. W naszych kamerach odbywa się to automatycznie. Włączenie kamery powoduje jej kalibrację do najlepszych możliwych wyników, unikamy wszystkich podstawowych błędów jakie zdarzają się innym!

BARDZO SZYBKI START

Ponieważ nasze urządzenia są przemyślane i zoptymalizowane uruchomienie usługi zajmuje maksymalnie 10 minut. Ustawiamy kamerę w miejscu z którego ma nadawać, a następnie podłączmy ją do systemu tylko jednym kablem. Jeżeli urządzenie zostało zaprogramowane wcześniej pozostaje nam tylko nacisnąć start - streaming 360 właśnie się zaczął :)

czas live streaming360
TOP